Novi artikli
NADOMESTNI MOTOR ZA HIDRAVLIČNI AGREGAT 230V 3kW
Šifra:
13200
OEM:
9990000091386
Stopnja davka
22 %
Cena brez DDV:
397,54 EUR
Cena z DDV:
485,00 EUR
Ref:
3

Informativen izračun ob nakupu na obroke
polog0,00 EUR
3 × 176,93 EUR
polog0,00 EUR
6 × 89,35 EUR
polog0,00 EUR
12 × 45,56 EUR
polog0,00 EUR
24 × 23,69 EUR
polog0,00 EUR
36 × 16,41 EUR
polog0,00 EUR
48 × 12,79 EUR
polog0,00 EUR
60 × 10,62 EUR
| Tehnical data | |
| Supplier: | Turkey |
| Return or exchange: | 14 days |
| Speed: | 1430 rpm |
| Electric current: | 14.2 A |
| Voltage: | 230 V |
| Product weight: | 22 kg |
| Warranty: | 6 months |
| IP protection: | 55 |
| Power: | 2.2 kW |
Opis:
Nadomestni elektromotor za hidravlični agregat omogoča zanesljiv pogon hidravličnega sistema. Odlikujejo ga robustna izvedba, enostavna vgradnja in dolgo življenjsko dobo, zato je primeren za uporabo pri različnih hidravličnih aplikacijah v delavnici, kmetijstvu in industriji.

Dobavitelj:
Turčija
Vračilo ali menjava:
14 dni
Vrtljaji:
1410 vrt/min
el. tok:
16,5A
el. napetost:
230V
Teža izdelka:
20 kg
Garancija:
6 mesecev
IP zaščita:
55
Moč:
3kW







