Nieuwe artikelen
HYDRAULISCHE CILINDER MONO 50/40-800
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Retour of ruilen: | 14 dagen |
| Garantie: | 2 jaar |
| Max. druk: | 250 bar |
| Max. snelheid: | 0,5 m/s |
| Cilinder uitbreekkracht (250 bar): | 3,14 ton |
| Cilinder uitbreekkracht (180 bar): | 2,26 ton |
| Zuiger binnendiameter: | 50 mm |
| Zuigerstang diameter: | 40 mm |
| Slag van hydraulische cilinder: | 800 mm |
| Gewicht: | 14,1 kg |
AFMETINGEN

| Code | Cilinder | D (slag) | E |
| mm | |||
| 14427 | 50/40-100 | 100 | 230 → 330 |
| 14428 | 50/40-150 | 150 | 280 → 430 |
| 14429 | 50/40-200 | 200 | 330 → 530 |
| 14430 | 50/40-250 | 250 | 380 → 630 |
| 14431 | 50/40-300 | 300 | 430 → 730 |
| 14432 | 50/40-350 | 350 | 480 → 830 |
| 14433 | 50/40-400 | 400 | 530 → 930 |
| 14434 | 50/40-450 | 450 | 580 → 1030 |
| 14435 | 50/40-500 | 500 | 630 → 1130 |
| 14436 | 50/40-550 | 550 | 680 → 1230 |
| 14437 | 50/40-600 | 600 | 730 → 1330 |
| 14438 | 50/40-700 | 700 | 830 → 1530 |
| 14439 | 50/40-800 | 800 | 930 → 1730 |
| 14440 | 50/40-900 | 900 | 1030 → 1930 |
| 14441 | 50/40-1000 | 1000 | 1130 → 2130 |
Hydraulische Cilinders MONO
Een hydraulische cilinder zet hydraulische energie om in lineaire kracht en resulterende beweging. Ze werken op basis van de wet van Pascal en maken gebruik van de kracht die wordt gegenereerd door de druk van een ingesloten vloeistof - olie. Wanneer hydraulische vloeistof aan één zijde van de cilinder wordt gepompt, duwt deze de zuiger, waardoor een lineaire beweging ontstaat.
Onze MONO hydraulische cilinders staan voor betrouwbare kracht in één richting.
Eénwerkende hydraulische cilinders zijn ontworpen om betrouwbare en gecontroleerde kracht in één richting te leveren – ideaal voor heffen, persen, kantelen of klemmen, waarbij de zuigerstang door de zwaartekracht of een externe kracht terugkeert naar de oorspronkelijke positie.
Belangrijkste kenmerken:
- Eenvoudige en robuuste constructie
- Automatische terugtrekking met behulp van externe kracht of zwaartekracht
- Lage onderhoudskosten en lange levensduur
- Beschikbaar in verschillende slagen en diameters van zuiger of stang
Eénwerkende hydraulische cilinders worden gebruikt in verschillende industrieën, waaronder de landbouw, machinebouw, bouw, scheepsbouw, energie, voedingsindustrie en auto-industrie.





