Nieuwe artikelen
HYDRAULISCHE CILINDER MONO 40/30-500
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Retour of ruil: | 14 dagen |
| Garantie: | 2 jaar |
| Max. druk: | 250 bar |
| Max. snelheid: | 0,5 m/s |
| Expansiekracht cilinder (250 bar): | 1,77 ton |
| Expansiekracht cilinder (180 bar): | 1,27 ton |
| Binnen diameter zuiger: | 40 mm |
| Diameter zuigerstang: | 30 mm |
| Slag van hydraulische cilinder: | 500 mm |
| Gewicht: | 6,9 kg |
AFMETINGEN

| Code | HYDRAULISCHE CILINDER MONO | D (slag van cilinder) | E |
| mm | |||
| 14412 | 40/30-100 | 100 | 200 → 300 |
| 14413 | 40/30-150 | 150 | 250 → 400 |
| 14414 | 40/30-200 | 200 | 300 → 500 |
| 14415 | 40/30-250 | 250 | 350 → 600 |
| 14416 | 40/30-300 | 300 | 400 → 700 |
| 14417 | 40/30-350 | 350 | 450 → 800 |
| 14418 | 40/30-400 | 400 | 500 → 900 |
| 14419 | 40/30-450 | 450 | 550 → 1000 |
| 14420 | 40/30-500 | 500 | 600 → 1050 |
| 14421 | 40/30-550 | 550 | 650 → 1200 |
| 14422 | 40/30-600 | 600 | 700 → 1300 |
| 14423 | 40/30-700 | 700 | 800 → 1500 |
| 14424 | 40/30-800 | 800 | 900 → 1700 |
| 14425 | 40/30-900 | 900 | 1000 → 1900 |
| 14426 | 40/30-1000 | 1000 | 1100 → 2100 |
Hydraulische cilinders MONO
Een hydraulische cilinder zet hydraulische energie om in lineaire kracht en resulterende beweging. Ze werken op basis van de wet van Pascal en gebruiken de kracht die wordt gegenereerd door de druk van een ingesloten vloeistof – olie. Wanneer hydraulische vloeistof naar één kant van de cilinder wordt gepompt, duwt deze de zuiger, waardoor een lineaire beweging ontstaat.
Onze MONO hydraulische cilinders vertegenwoordigen betrouwbare kracht in één richting.
Enkelwerkende hydraulische cilinders zijn ontworpen om betrouwbare en gecontroleerde kracht te leveren in één richting – ideaal voor tillen, persen, kantelen of klemmen, waarbij de zuigerstang door de zwaartekracht of een externe kracht naar de oorspronkelijke positie wordt teruggebracht.
Belangrijkste kenmerken:
- Eenvoudige en robuuste constructie
- Automatische terugtrekking door externe kracht of zwaartekracht
- Lage onderhoudskosten en lange levensduur
- Verkrijgbaar in diverse slaglengtes en zuiger- of stangdiameters
Enkelwerkende hydraulische cilinders worden gebruikt in diverse industrieën, waaronder landbouw, werktuigbouwkunde, bouw, scheepsbouw, energie, voedingsindustrie en automotive industrie.





