Nieuwe artikelen
HYDRAULISCHE CILINDER MONO 40/30-600
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Retour of ruilen: | 14 dagen |
| Garantie: | 2 jaar |
| Max. druk: | 250 bar |
| Max. snelheid: | 0,5 m/s |
| Cilinder uitzetkracht (250 bar): | 1,77 ton |
| Cilinder uitzetkracht (180 bar): | 1,27 ton |
| Binnen diameter zuiger: | 40 mm |
| Diameter zuigerstang: | 30 mm |
| Slag van de hydraulische cilinder: | 600 mm |
| Gewicht: | 7,9 kg |
AFMETINGEN

| Code | HYDRAULISCHE CILINDER MONO | D (slag van cilinder) | E |
| mm | |||
| 14412 | 40/30-100 | 100 | 200 → 300 |
| 14413 | 40/30-150 | 150 | 250 → 400 |
| 14414 | 40/30-200 | 200 | 300 → 500 |
| 14415 | 40/30-250 | 250 | 350 → 600 |
| 14416 | 40/30-300 | 300 | 400 → 700 |
| 14417 | 40/30-350 | 350 | 450 → 800 |
| 14418 | 40/30-400 | 400 | 500 → 900 |
| 14419 | 40/30-450 | 450 | 550 → 1000 |
| 14420 | 40/30-500 | 500 | 600 → 1050 |
| 14421 | 40/30-550 | 550 | 650 → 1200 |
| 14422 | 40/30-600 | 600 | 700 → 1300 |
| 14423 | 40/30-700 | 700 | 800 → 1500 |
| 14424 | 40/30-800 | 800 | 900 → 1700 |
| 14425 | 40/30-900 | 900 | 1000 → 1900 |
| 14426 | 40/30-1000 | 1000 | 1100 → 2100 |
Hydraulische Cilinders MONO
Een hydraulische cilinder zet hydraulische energie om in lineaire kracht en de resulterende beweging. Ze werken op basis van de wet van Pascal en maken gebruik van de kracht die wordt gegenereerd door de druk van een ingesloten vloeistof - olie. Wanneer hydraulische vloeistof aan één kant van de cilinder wordt gepompt, duwt het de zuiger, waardoor lineaire beweging ontstaat.
Onze MONO hydraulische cilinders staan voor betrouwbare kracht in één richting.
Enkelwerkende hydraulische cilinders zijn ontworpen om betrouwbare en gecontroleerde kracht in één richting te leveren – ideaal voor tillen, persen, kantelen of klemmen, waarbij de zuigerstang door de zwaartekracht of een externe kracht terugkeert naar de oorspronkelijke positie.
Belangrijkste kenmerken:
- Eenvoudige en robuuste constructie
- Automatische terugtrekking door externe kracht of zwaartekracht
- Lage onderhoudskosten en lange levensduur
- Beschikbaar in diverse slagen en diameters van zuiger of zuigerstang
Enkelwerkende hydraulische cilinders worden gebruikt in diverse industrieën, waaronder de landbouw, machinebouw, bouw, scheepsbouw, energie, voedselindustrie en de automotive sector.





